האם לרוקן את הסל:
מגה, mega, קניות באינטרנט
לקוח חדש
לקוח קיים

סופרמרקט אונליין

בשנים האחרונות האינטרנט השתלט על עולם הצרכנות בישראל ובעולם. האינטרנט חולל מהפיכה כאשר הוא הפך מוצרים רבים מכל העולם לנגישים עבור קהל גדול של צרכנים . כחלק מהתפשטות התופעה החלו להופיע באינטרנט גם סופרמרקטים אונליין. סופרמרקט באינטרנט מאפשר לבצע רכישה מקוונת דרך קטלוג מוצרים המוצג לגולש באתר האינטרנט. בתחילה, קניות בסופרמרקט אונליין דרשו מהצרכן לנטוש את הרגלי הקנייה המוכרים והכמעט יומיומיים בסניפי הסופרמרקטים הרגילים. עם זאת, בשל היעילות הרבה של סופרמרקט באינטרנט, התחום רק הולך ומתפתח. כעת, המגמה העולמית מתפתחת בנישה זו גם בישראל. צרכנים רבים כבר החלו לגלות עניין. מהם אם כן היתרונות של סופרמרקט באינטרנט לעומת סופרמרקט רגיל?

קניות בסופר אונליין – חיסכון בכסף

מכיוון שחנויות אינטרנט חוסכות דמי שכירות וכוח אדם, חנויות אינטרנט רבות מציעות תעריפים זולים של שירותים ומוצרים לעומת חנויות רגילות. בביקור בסופרמרקט באינטרנט תגלו במקרים רבים שהמחירים נמוכים יחסית לסניפי רשת מקומיים ובייחוד בהשוואה לסופרמרקטים עצמאיים. סופרמרקט באינטרנט של רשת גדולה יציע לכם מוצרים במבצע , חברויות, כרטיס מועדון וכל שאר ההטבות מהם אתם נהנים בסופרמרקט השכונתי שלכם.

כולנו מכירים את התופעה בו אנו הולכים לקניות רעבים וקונים המון מוצרי מזון שאנו כלל לא צריכים. ואמנם, אחת מהבעיות הנפוצות שאנו נתקלים בה כשאנו קונים בסופרמרקט רגיל היא קניית יתר. בכל סופר מוצרים בולטים על פני אחרים בשל הדרך בה הם מסודרים, ומסיבה זו אנו בוחרים אותם על פני אחרים גם אם לא התכוונו כלל לרכוש אותם. לעיתים קרובות אנו מגלים שעגלת הקניות שלנו מכילה הרבה יותר ממה שתכננו לקנות. כאשר אנו מגיעים לקופה אנו מגלים להפתעתנו שקנינו הרבה מעבר לצרכינו או שהרכישה הסתכמה בסכום הגדול ממה שתכננו להוציא. בשלב זה, אנו בדרך כלל מעדיפים לא לבקש ביטול או החזר בשל אי נעימות ויצירת עיכובים בתור. כיצד סופרמרקט באינטרנט פותר את הבעיות האלה?

בקנייה בסופרמרקט אונליין אין הפתעות בקופה.

בקניות אונליין, הרכישה מתבצעת בצורה כזאת שעגלת הקניות הוירטואלית נמצאת כל הזמן לפני העיניים שלנו. בסופרמרקט באינטרנט מצורפת תמונה ומחיר לכל מוצר, כך שאנו יודעים בדיוק איזה מוצר קנינו וכמה הוא עולה. רכישה אונליין מאפשרת לנו לעקוב אחרי סל הקנייה שלנו ולעדכן אותו במהלך הרכישה. אנו יכולים לרכוש לפי רשימת המוצרים שהכנו מראש ולהוסיף אליה מוצרים לפי החשק. כעת, לפני התשלום, אנו יכולים לבצע בקרה סופית ולשאול את עצמנו אם קיימים מוצרים שנרצה להוסיף או לבטל ולבדוק אם חרגנו מהתקציב. כל זאת ללא ביטולים או אי נעימויות.

בנוסף לכך, רכישה מתבצעת דרך המחשב מהבית יכולה לחסוך התרוצצויות רבות. סופרמרקט אונליין ברשתות הגדולות יציע לכם משלוח עד דלת ביתכם. ואכן, הטרדה המרכזית בקנייה בסופרמרקט רגיל הוא בזבוז הזמן האדיר שהוא גובה מאיתנו. זמן הוא אחד המשאבים הכי חשובים לנו. באם אתן אמהות עסוקות או אנשים העובדים עד מאוחר, סופרמרקט אונליין יכול להקל על חייכם. קניות בסופר רגיל כרוכות בלצאת מהבית עם הרכב, ולעיתים אף לתור מחוץ לעיר בחיפוש אחר מחירים קמעוניים. בין ההמתנה בפקקים, חיפוש אחר חנייה והעמידה בתורים, אנו מגלים שחלפו להן ביעף שעתיים-שלוש.

בסופרמרקט המקוןן של מגה תוכלו לצפות בתמונות של מוצרי מעדניות הכוללות תיאור של המוצר ולהזין את המשקל המבוקש בק"ג (לדוגמא אם תרצו לרכוש 200 גר' תבחרו ב- 0.2 ק"ג וכן הלאה). עם כל שינוי בבחירת המשקל תוכלו לראות מה תהיה העלות של הכמות שתיבחר.

כמו כן, לא אחת קורה שאנו מגיעים לסופרמרקט כשהוא סגור או חצי ריק. סופרמרקט מגה באינטרנט סופרמרקט מגה באינטרנט מאפשר לבצע הזמנה 24 שעות ביממה. סופרמרקט אונליין מציע את כל המוצרים המוכרים לכם מסופרמרקט רגיל וכל זאת בחוויית קנייה חדשה. רשתות גדולות ואמינות בתחום משתמשות בטכנולוגיות חדשות ומתקדמות כדי להבטיח קנייה פשוטה, בטוחה ומהנה.

הירשמו היום והזמינו את כל הקניות בקלות וביעילות, ואנחנו נדאג שהמשלוח יגיע עד אליכם!

0פריטים
0.00
שים לב
המערכת הוסיפה לעגלה שלך מוצרים במתנה
סגור